OSB 75. Yıl Cad. Demirciler Sit. B Blok No:1 - Nilüfer / Bursa
Pzt-Cuma: 07:50 - 17:50
OSB 75. Yıl Cad. Demirciler Sit. B Blok No:1 - Nilüfer / Bursa
Pzt-Cuma: 07:50 - 17:50
20 Yılı Aşkın Tecrübe
Elektrik Otomasyonda Deneyimli ve Güvenilir Çözüm Ortağınız

ÜLKÜ Otomotiv Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. Endüstriyel ürün olarak nitelendirilen trafo ve pano grupları ile jeneratörlere ait tüm kablo gruplamaları üretimi gerçekleştirilmektedir.

Elektrik Otomasyonu

Elektrik otomasyonu, elektrik kablolama sürecini otomatikleştiren bir teknolojidir. Bu teknoloji birçok alanda kullanılmaktadır endüstrileri ve güç dağıtımı, aydınlatma armatürleri ve hava filtreleri gibi her türlü elektrik sistemine uygulanabilir.

Günümüzün şiddetli endüstriyel rekabeti, makul fiyatlı, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler gerektirmektedir. Yeni, en ileri ve entegre teknolojilerin ve hizmetlerin benimsenmesi sayesinde endüstriyel otomasyon üretim ve tasarım maliyetlerini düşürürken ürün kalitesini, güvenilirliğini ve üretim hızını artırmak mümkündür. Elbette elektrik otomasyonuyla birlikte ticari elektrik hizmetlerine de ihtiyaç duyulmaktadır.

Ülkü Elektrik olarak bizler, Bursa’da uzman ticari elektrik hizmetleri sunmaktayız. Bilgili personelimiz, aile değerlerimiz ve hızlı yanıt süremizle 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. Yerel işletmelerle birlikte çalışarak elektrik sistemleri yapmalarına, iyileştirmelerine ve sorunlarını gidermelerine yardımcı olmaktayız.

İşletmelerin çoğu için, üretim hatlarından birinde veya daha fazlasında meydana gelen hatalar, üretim başına binlerce dolara mal olabilmektedir. Bir elektrik yüklenicisinin kapsamlı ve uzmanlaşmış eğitimi, üretim süreçlerini elden geçirmelerini sağlar ve sonuç olarak hangi endüstriyel sektörde olursa olsun, tipik olarak üretim ve lojistikte bir iyileşmeyi hedeflemekteyiz.