OSB 75. Yıl Cad. Demirciler Sit. B Blok No:1
Pzt-Cst: 08:30 - 18:00
OSB 75. Yıl Cad. Demirciler Sit. B Blok No:1
Pzt-Cst: 08:30 - 18:00
Shopping Cart
 • No products in the cart.
 • 20 Yılı Aşkın Tecrübe
  Kablo Gruplamada Deneyimli ve Güvenilir Çözüm Ortağınız

  ÜLKÜ, otomotiv, elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye’mizin sanayi kentlerinden Bursa’da 2002 yılında kablo gruplama ve otomasyon siztemleri üzerine imalat hayatına başladı.

  Bugün ÜLKÜ, 900m² kapalı alanda üretim ağını genişleterek üretimine devam etmektedir. Kalitesini eğitim ve tecrübeleri ile ispatlamış idari ve üretim personeli ile farkını ortaya koymuş durumdadır.

  24

  Skilled & Certified Electricians

  10

  Skilled & Certified Electricians

  Sloganımız
  Kalite Saygının İfadesidir!..

  Dünya Markası olma yolunda planlı çalışmalar yaparak,emin adımlarla ilerleyen ÜLKÜ, toplam kaliteye verdiği önemi kurumsal sloganını ile her platformda öne çıkarmaktadır.’’Kalite Saygının İfadesidir!..’’

  Üretim grupları arasında otomotiv ,beyaz eşya,endüstriyel makina ve mobilya sektörün kullanılan ürünlerin elektrik sistmleriyle ilgili seri cözümler üreterek seri imalatta müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşamak ve yaşatmak birinci önceliğimiz olmaya devam edecektir.

  ÜLKÜ, çalışanlarının bireysel ve toplumsal olarak gelişimlerine katkı sağlamak adına eğitsel ve kültürel gelişim programları yürütmektedir.Bu kapsamda şirket içi ve dışı eğitimler gerçekleştirmekte,haftalık sosyal gelişim programları ile tüm ekibinin stresten uzaklaşmasını sağlamaktadır.

  Bununla birlikte dışa dönük eğitim ve seminer programları ile sektörü bilgilendirme faaliyetleri de yürütmektedir.Sürekli olarak Elektrik Mühendisleri Odaları,Elektrik Teknisyenleri Odaları ile Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okulları ile birlikte hareket ederek sektörün bu yönüyle eksiklerini tamamlamayı sosyal sorumluluğu olarak görmektedir.

  ÜLKÜ,yarının dünyasında lider bir marka olmak için,bugün yapılması gerekenleri fazlası ile gerçekleştirmektedir,bu yöndeki çalışmalarını dün olduğu gibi bugün de kaliteden ödün vermeden sürdürecektir.

  Our Advantages
  Reasons You Should Call Us
  Electrician is your single source for a complete range of high-quality electrical services, including design/build, engineering and maintenance.
  1
  24/7 Emergency Services

  24/7 emergency electrician you can trust.

  2
  Free Estimates

  Yes, we offer free estimates for electrical additions or replacements.

  3
  Low Price Guarantee

  We strive to offer the lowest price on the market.

  Do you Need Help
  With Electrical
  Maintenance?

  Our electrical repair and service options are proudly offered to clients. Give us a call today to schedule a free service estimate!

  Our Team
  Fully Qualified Electricians
  All our personnel operate within an Integrated Management System to ensure the delivery of services that are at an exception level of quality, reliability, and value