OSB 75. Yıl Cad. Demirciler Sit. B Blok No:1 - Nilüfer / Bursa
Pzt-Cuma: 07:50 - 17:50
OSB 75. Yıl Cad. Demirciler Sit. B Blok No:1 - Nilüfer / Bursa
Pzt-Cuma: 07:50 - 17:50
20 Yılı Aşkın Tecrübe
Hazır Ürünlerde Deneyimli ve Güvenilir Çözüm Ortağınız

Traktör, tarım makineleri, iş makineleri, otobüs, minibüs, kamyon gibi tüm araçlara ait akü bağlantılı kablo setleri üretimi gerçekleştirilmektedir.

Ülkü Elektrik, sektörde 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir; kökenlerimiz kablo tesisatı ve kablolama tezgahları endüstrisindedir, o zamandan bu yana kaliteye ve esnek kalarak size mükemmel ürünler üretmeye olağanüstü bir bağlılığa sahibiz. Düşük adedi ve hızlı geri dönüş süreleri ile esnek çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimiz ısmarlama tezgahlar ve koşum takımları oluşturmaktan anahtar teslimi projelere kadar uzanmaktadır. İşletmelerin ve OEM’lerin kaliteden ödün vermeden maliyetleri azaltmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Ülkü Elektrik, kaç taneye ihtiyacınız olursa olsun veya ne kadar karmaşık olursa olsun, her türlü gereksinimi karşılayacak kablo tezgahları ve kablo tesisatları üretebilir ve tedarik edebilir.

Askeri, güvenlik ve iletişim sektörü de dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerle çalıştık. Ülkü Elektrik, işletmenizin gereksinimlerine uygun bir kablo tesisatı oluşturabilir. Müşterilerimizle yakın çalışmayı hedefliyoruz ve her müşterinin, yardıma ihtiyaç duyması halinde iletişime geçebileceği kendi doğrudan yöneticisi olacaktır.